آموزش تخصصی فریم روک سیمفونی
Rated 5/5 based on 1 reviews

آموزش تخصصی فریم روک سیمفونی

269 2
درباره این آموزش

فریم ورک سیمفونی یک فریم ورک قدرت مند در بین فریم ورک های php محسوب میشود که در چند سال اخیر به عنوان با ثبات ترین فریم ورک جهان انتخاب شده است ما یک دوره برای آموزش فوق تخصصی فریم ورک سیمفونی آماده کرده ایم ین فریم ورک برای پیاده سازی پروژه های بزرگ و کشوری در کم ترین زمان بسیار کاربرد دارد و از امنیت خوبی برخوردار است چارچوب کلی کار فریم ورک symfony بر اساس mvc به همین شکلی است که در بالا توضیح داده شد. البته پیاده سازی مدل mvc هیچ گاه دقیقا به این سادگی نبوده است و مقداری پیچیده تر است برای این که یک سیمفونی کار ماهر تبدیل شوید میتوانید آموزش سیمفونی ما را دنبال کنید 

Symfony به صورت خلاصه از قسمت‌های زیر تشکیل شده است:

routing و یا مسیر یابی: این بخش مسولیت مسیریابی و انتخاب controller مختص هر وظیفه را دارد. مثلا در routing مشخص می‌کنیم که اگر کاربر در مرورگر خود آدرس /aboutus را به منظور دستیابی به صفحه "درباره ما" درخواست داد، باید این درخواست به controller مخصوص نمایش صفحه aboutus رجوع داده شود.

entity: این بخش مسولیت سرو سامان بخشیدن به ارتباطات دیتابیس را بر عهده دارد. مثلا در این بخش روابط موجود بین جدول‌های بانک اطلاعاتی مشخص می‌شود. در این بخش نام هر فیلد، محدودیت‌های نوع و طول آن‌ها و امور دیگر مشخص می‌شود.

view: در این بخش فایل‌های مربوط به نمایش اطلاعات با هم جمع شده اند. البته این بخش فقط حاوی اسکلت بندی بخش نمایش است، چون داده‌ها باید از دیتابیس دریافت، تبدیل به شی و در این بخش استفاده شوند.

controller: اصلی ترین بخش هر برنامه‌ای در symfony همین بخش است. routing بر اساس ورودی، controller خاص را انتخاب می‌کند، از این به بعد کل وظایف با controller است و کار با routing تمام می‌شود. Controller پس از دریافت ورودی‌ها و انجام پردازش‌های مورد نظر و یا حتی دریافت اطلاعات از model خروجی مناسب را برای نمایش آماده و نتیجه را به کاربر نمایش می‌دهد.

form: این بخش فرم‌های مورد استفاده در برنامه را ذخیره می‌کند. البته استفاده از این بخش و یا حتی بخش view اجباری نیست ولی کنار گذاشتن آن‌ها با ساده سازی فرایند‌ها و هدف اصلی استفاده از فریم ورک منافات دارد.

فایل بندی فریم ورک سیمفونی به شکل زیر است:

app
  -> cache
  -> config
  -> logs
  -> resources
src
vendor
web

پوشه app متعلق به فایل‌های پیکربندی اصلی فریم ورک است. src متعلق به فایل‌های پروژه برنامه‌ای است که می‌نویسیم. vendor متعلق به فایل‌های library و کلاس‌های پایه symfony است. پوشه web فایل‌های اضافی مانند css ها، js‌ها و عکس‌ها را شامل می‌شود.

برخی از فایل‌های موجود در پوشه app اهمیت بیشتری دارند. مانند فایل‌های زیر:

app/AppKernel.php
app/config/config.yml
app/config/routing.yml

به این نوشته امتیاز دهید

( 1 امتیاز , میانگین امتیازات 5 از 5 میباشد )

برسی کارشناسی تیم آپادمی

98%

کیفیت تصویر

95%

کیفیت صدا

92%

فن بیان مدرس

100%

اشراف مدرس

کامیل قهرمانی

با این آموزش سیمفونی رو کامل در حد حرفه ای یاد میگیریم

آرمان لقائی

با سلام بله آقای قهرمانی کامل و در حد حرفه ای یاد میگیرید و خود اتون میتونید پروژه های بزرگ رو بدون هیچ مشکلی طراحی و پیاده سازی کنید واگر هم مشکلی بود تیم پشتیبانی در خدمت شما خواهند بود

مشخصات دوره
 • مدرس دوره : آرمان لقائی
 • تعداد شرکت کنندگان : 7 نفر
 • قسمت قرار داده شده : 2 قسمت
 • قیمت دوره : 100 تومان
برای خرید محصول وارد سایت شوید

افزودن به لیست علاقه مندی ها

ثبت نام دوره های جامع طراحی وب

آغاز ثبت نام دوره ای جامع طراحی وب تیم ادیوکیت با شرکت در این دوره ها میتوانید زبان برنامه نویسی php و کار با فریم ورک های محبوب php را به صروت کاملا حرفه ای یاد بگیرید و پروژه های بزرگ و کشوری را در رزمه خود ثبت کنید

ثبت نام

دوره هایی که حتما برایتان مفید خواهد بود

آموزش تخصصی فریم ورک لاراول

آموزش تخصصی فریم ورک لاراول

400,000 تومان 150 ساعت

عضویت در خبر نامه زرنگا

برای دریافت آخرین آموزش ها ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید.

});